Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

3 TOP tipy, jak si mohou ženy zpříjemnit milostný život

Těšte se! Doba, kdy byly k sehnání jen neforemné vibrátory, je dávno pryč! Máme pro vás TOP tipy, jak si můžete vylepšit váš sexuální život. Je zcela na vás, zda budete zlepšovat své prožitky a zdraví v páru nebo o samotě. Rozhodně se ale máte na co těšit!

Speciálně pro ženy

V oblasti ženských pomůcek bylo za poslední roky vynalezeno ohromné množství nových inovativních pomůcek. Konečně tak z období vibrátorů přecházíme k sexuálním hračkám, které dokonale uspokojí smysly ženy. Mezi nejoblíbenější erotické pomůcky pro ženy v současné době patří vibrační vajíčka na dálkové ovládání nebo masážní hlavice. Je více než jasné, že s těmito pomůckami se slovo rozkoš posouvá do nebeských výšin.

Pro hrátky v páru

Intimní život s partnerem nebo partnerkou je třeba si pravidelně okořenit novými nápady. Jedině tak spolu budete šťastni až do vysokého věku, a svou sexualitu si dokonale užijete. Máte tajné přání? Podívejte se na erotické pomůcky a posuňte váš intimní život o třídu výš. Většinou jsou to totiž právě ženy, které patří mezi konzervativnější v páru. A proto když se odvážete vy, zajistíte spokojenost sobě i svému partnerovi. Co říkáte tajnému vzrušení, kdyby váš partner pomocí mobilní aplikace ovládal vaši skrytou sexuální hračku třeba v oblíbené restauraci?

Moje tajemství

Přejete si tajemství, které by bylo jen vaše? Všude se hovoří o tom, že by ženy měly pravidelně posilovat svaly pánevního dna. Toto posilování je významným pomocníkem pro budoucí prevenci inkontinence. Ale má také příjemný vedlejší účinek – posílené svaly pánevního dna vskutku ocení i váš partner. A jak na cvičení? Nepotřebujete nic víc, než Venušiny kuličky. Navozují velmi příjemné pocity, jsou dokonalou a zároveň velmi skrytou zábavou, a navíc fungují jako zdravotní pomůcka.

Jakou pomůcku si vyberete vy?