Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Bezpečí na prvním místě aneb chraňte vaše děti jednoduchým opatřením

Mnoho dětí se dnes bez dozoru pohybuje na vozovce, ať už ji samostatně přechází nebo na ní jezdí na kole. V těchto případech však dochází k podstupování celkem velkého rizika nehody s jiným dopravním prostředkem, ať už se jedná o auto či motorku. Pořiďte sobě i vašim dětem reflexní prvky, díky kterým budete více viditelní a snížíte zbytečná rizika.

Levně a snadno

Reflexní prvky nejsou na pořizování nijak nákladné. Zvolit můžete buď oblečení s reflexními prvky, například bundu s reflexními proužky, ponožky, čepici či reflexní vestu. Zvolit však můžete i drobnější reflexní prvky, například reflexní přívěšek, reflexní pásku či nažehlovací motivy. Zvláště reflexní nažehlovací motivy jsou velmi praktické, jelikož je můžete nažehlit na různé druhy oblečení. Naopak reflexní pásku však můžete mít sebou vždy v baťohu a snadno si ji nasadit, aniž byste si cokoliv nažehlovali na oblečení. Reflexní přívěšek snadno připevníte k batohu či kabelce.

Buďte vidět

Reflexní prvky dokáží ochránit před riziky nejen vaše děti, ale také vás. Zvláště na vozovce při snížené viditelnosti je nutné užívat reflexní prvky. Hodit se vám budou při výletě na kole, ale i při večerní procházce, při které vás čeká i chůze po okraji vozovky. Stačí jedna malá nepozornost a neštěstí je na světě, přitom by stačilo, kdyby měl chodec na sobě reflexní prvky. Ty lépe odráží světlo a díky nim se stáváme lépe viditelnými pro projíždějící auta i motorky.

Kde nakupovat?

Pokud nevíte, kde reflexní prvky a další reflexní doplňky nakupovat, zavítejte na e-shop Altima.cz, která nabízí rozmanitou nabídku reflexních prvků. Zde si velmi snadno vyberete a nakoupíte reflexní prvky za skvělé ceny. Nepodstupujte zbytečné riziko a chraňte vás i vaše děti před nebezpečím na vozovce.