Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Bolesti zad se mohou zhoršovat, vsaďte na kvalitní matraci co nejdříve

Je správné odkládat peníze a šetřit je na horší časy. Špatné ovšem je, když se šetří na špatném místě. Mnoho lidí spí každý den na matraci, která je proleželá a během spánku je páteř ve špatné pozici. Během spánku by si mělo tělo odpočinout a regenerovat se. Místo toho vám dělá problém usnout, dlouho hledáte vhodnou polohu na spaní a ráno se probouzíte s bolavými zády.

Jak vybrat správnou matraci?

Spánkem strávíme až třetinu života a proč tolik času trávit na špatné matraci? Nová matrace není zas tak velkou investicí a když ji vybíráte, vyplatí se sáhnout po kvalitním modelu. Matrace vám pak bude sloužit mnoho let a když se probudíte do nového dne, každý den budete mít radost z toho, že jste si novou matraci koupili.

Je potřeba vědět, jaký rozměr matrace potřebujete, přeměřte proto svou současnou matraci nebo vaší postel. Pokud kupujete novou postel, ujistěte se, jaká velikost matrace je pro ní vhodná. Pokud máte postel pro dvě matrace, vyplatí se využít matrace 1+1 zdarma a ušetříte tak finance za jejich pořízení. Nevíte, kde kvalitní matrace vybírat? Matrace sice pořídíte na mnoha místech, ale často jsou buď velmi drahé nebo mají omezený výběr. Vyplatí se obrátit na specializovaný eshop matraxe.purtex.cz. Najdete zde všechny matrace na jednom místě a za skvělé ceny. Jsou vaším cílem matrace 90×200 1+1? Žádný problém. Sortiment je přehledně rozdělený, takže brzy narazíte na takový model, který pro vás bude ideální. Jelikož jsou jednotlivé produkty podrobně popsané, máte jistotu, že vyberete správně. Na jednom místě vyberete nejen matrace, ale také kvalitní postele, chrániče na matrace, potahy na matrace, rošty do postele a mnoho dalšího. Investujte do svého spánku a zvolte si takové matrace, se kterými se budete těšit do postele.