Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Co udělat pro dosažení bílých zubů?

Líbí se vám bílé zuby? Je krásné, když vidíte v televizi herce nebo moderátory, když mluví nebo se usmívají a z jejich úst jim září krásné bílé zuby. Většina lidí však hezky bílé zuby nemá. Na zubech se totiž podepisuje náš životní styl. Většina lidí nepohrdne kávou, šálkem čaje nebo cigaretou. Rádi si také dají něco sladkého na zub. Všechny tyto věci se podepisují na našich zubech, vytváří žluté skvrny a zuby dostanou odstín, který se nám nelíbí.

Základem péče o zuby je pravidelně čistění a to nejlépe, když je spojené s použitím ústní vody a dentální nitě nebo mezizubních kartáčků. Někdy ani to nestačí k tomu, aby byly zuby bílé. Ideální možností je zajistit si čas od času kvalitní bělení zubů. Bělení zubů je velmi široký pojem, protože existuje mnoho rad a mnoho přípravků, které slibují zázraky. Mnoho těchto zázraků však dokáže ošklivě poničit zubní sklovinu nebo obsahuje nebezpečné látky.

Jaké bělení zubů je účinné?

Na portálu vybelime.cz si můžete zakoupit sadu na bělení zubů, která je založena na jednoduchém principu, vybělení zubů a likvidaci bakterií v ústech. Sada obsahuje celkem 2 účinné zbraně, tou první je bělící přípravek, který nijak nenarušuje zubní sklovinu a jeho aplikace je velmi snadná. Každé použití znatelně vybělí vaše zuby a po aplikaci všech dávek uvidíte skutečný rozdíl a sice zuby bělejší až o 5 odstínů. Kromě přípravku na bělení je důležitou součástí speciální LED lampa. Je dobře známo, že záření dokáže účinné likvidovat bakterie. LED lampa generuje záření o vlnové délce 530nm, které se postará o likvidaci bakterií v ústech a tím pádem je ideální prevencí vzniku zubního kazu.

Bělení zubů má svůj efekt a jistě ho nezaznamenáte jenom vy, ale i vše okolí. Udělejte si radost a nechte si vždy čas od času vybělit zuby šetrným způsobem, stoupne vám sebevědomí a s bílými zuby budete vypadat skvěle.