Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Jak zpátky na ztopořený a pevnější penis?

Mnoho mužů má problém s prostatou, ale pak je tu ještě jedna velká potíž, za kterou se stydí daleko více, a tím je špatná erekce. Občas se to stává běžně, když se muž třeba moc nají, přepije alkoholu nebo hodně kouří, je ve stresu, atp. Když se to ovšem stane pravidlem, je na místě tuto situaci napravit „lékem“. Partnerka se tak sice může snažit, ale bez výsledku.

Přípravek pro zlepšení erekce

Merlix Perfektum je přípravek, který zlepšuje ztopoření penisu a mimo jiné se také podílí na tom, abyste měli na sex větší chuť, oddaluje erekci a příznivě působí na prostatu. To jsou důvody, proč byste po takovém medikamentu měli sáhnout i vy. A buďme k sobě upřímní, nejsou to jen starší muži, kterým se tohle děje, erektilní dysfunkce postihuje i daleko mladší jedince. Je však důležité, aby si muž vůbec připustil to, že tento problém skutečně má a chtěl s tím začít něco dělat. Nelze vše jen do nekonečna svádět na partnerku, že ho neumí vzrušit a není pro něj třeba už tak atraktivní. Řešit problémy s erekcí je potřeba, to je jasné, ale jak na to?

Pátrejte po příčinách

Jak jsme tedy již korespondovali na začátku, příčin je hodně. Někdy za tím stojí i nemoci, které nejsou zrovna lehké, např. Alzheimerova choroba či Parkinsonova nemoc, epilepsie a další. Proč se tak děje můžete odhadnout i vy a nemusíte k tomu mít vystudovanou lékařskou fakultu. Stačí se zamyslet, co je v poslední době jinak, proč nemáte chuť na sex nebo se vám penis neztopoří. Nemusí za tím stát jen jeden faktor, ale třeba je jich více najednou a vy se nacházíte v bludném kruhu. Prožíváte negativní vypětí, a proto častěji kouříte nebo nestíháte a chodíte se stravovat do fast foodu? Je toho opravdu celá řada. Jak na zlepšení erekce? Prvním krokem by mohlo být, že upravíte životosprávu, začnete se více hýbat a do těla vyplavíte endorfiny. Tyhle hormony štěstí vám přispějí k tomu, aby se vám představa na sex nikterak neznechutila a šel jste do toho znovu i přes veškerá rizika, že to třeba zase nepůjde. Ale jedno je jisté, s přípravkem Merlix Perfektum je penis skutečně tvrdší a pevnější!