Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Když chceš větší prsa bez plastiky

Možná i vy znáte ten nepříjemný pocit, když třeba vejít do přeplněného fitka nebo na přelidněné koupaliště. Pohledy lidí ostré jako indiánské šípy se začnou okamžitě bolestivě zabodávat do vašich nepříliš výrazných prsou. Cítíte se špatně a v duchu se sami sebe úpěnlivě ptáte, co jste komu udělali že právě na vás ten nahoře nemyslel kdy se rozdávalo krásně plné a pevné poprsí. Ano, pokud musíte takové situace zažívat pravidelně a už vás opravdu nudí, každé ráno vkládat do podprsenky úhledně smotané klubko ponožek, jen abyste získali alespoň jaký takový náznak prsou, je to nadmíru nepříjemné. Věřte či ne, nejste v tom sama. Statistiky říkají, že až 48% mladých žen není spokojeno s velikostí a tvarem svých prsou.

Pokud máte malá prsa, není to pouze problém estetický, ale tento fakt může negativně ovlivnit i na vaši psychiku a ovlivňovat sebevědomí. Je samozřejmé, že sebevědomému člověku který je se svým vzhledem nadmíru spokojen se žije mnohem snadněji než tomu, který se podobá spíše hromádce neštěstí. Naskýtají se vám potom dvě možnosti. Buď se smíříte s velikostí vašeho poprsí, nebo se pokusíte něco změnit.

Tvrdíte že plastika je bolestivá, drahá a krása vašeho poprsí vám nestojí za ty útrapy? Pak je tu ještě jedna možnost která již pomohla tisícům žen. Na našem trhu se objevil nevídaný konkurent plastické chirurgie.

Pokud hledáte bezpečný ověřený a bezbolestný způsob zvětšení prsou, lídrem na trhu s přípravky tohoto typu se suverénně stávají pilulky na zvětšení prsou BreastExtra +(recenze BreastExtra+). Přípravek je synonymem ženskosti, neodolatelné krásy a sebedůvěry. Zkrášlete vaše tělo jednoduše v průběhu krátkého času a zažijte namísto bodavých pohrdavě pohledů, obdivné uznání nad vzhledem vašich prsou které vám budou závidět. Probouzejte vaši spící sebedůvěru a ciťte se dokonale! Na rozdíl od zastaralých pilulek na zvětšení prsou je nová receptura rady BreastExtra + speciálně navržena tak, aby nezvyšovala podíl tělesného tuku. Nemusíte se pro to bát že přiberete. Zvětší se jen vaše prsa, nic jiného. Ženy, které vyzkoušely tento přípravek na zvětšení prsou, také udávají snížení menstruačních bolestí a zkrácení trvání menstruace.

Vysokou účinnost přípravku zaručují koncentrované extrakty přírodního původu, bez přidaných barviv a konzervantů. To znamená, že jste úplně osvobozena od negativních vedlejších účinků. Pro oslňující a trvale krásné prsa je postačující užívat dvě tablety dvakrát denně, první výsledky na sebe nedají dlouho čekat. Můžete je totiž pozorovat již do dvou týdnů od zahájení užívání.