Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Pracujte na zvýšení návštěvnosti webu

Chtěli byste přes svůj web získávat více zákazníků? Chce to snad každý podnikatel a firma. Zřejmě tušíte, že je k tomu zapotřebí propagace. Je však důležité k propagaci správně přistupovat. Neměla by být náhodná, nepravidelná a bez rozmyšlení. Aby měla propagace efekt, chce to správnou strategii, pravidelné investice a také zvolit vhodné formy online propagace. Zapomínat byste neměli zejména na PPC reklamu a na SEO.

SEO

SEO se dělá proto, aby byl váš web snadno k nalezení ve vyhledávání přes důležitá klíčová slova. Jedná se o proces, který zabere sice dlouhou dobu, ale když se udělá správně, zajistí vám pravidelnou organickou návštěvnost. U SEO je třeba nalézt správná klíčová slova, která vaše cílová skupina hledá. Poté je třeba web na tato slova optimalizovat. Začít by se měli tím, že se upraví obsah webu tak, že bude pro vyhledávače plně validní. Když se to udělá, je třeba pravidelně pracovat na popularitě webu. V SEO se popularita buduje pravidelným vytvářením zpětných odkazů na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Někdy to trvá i mnoho měsíců, ale web se postupně dostane na přední pozice vyhledávání a bude mít odsud pravidelnou návštěvnost. Olomouc SEO je k dispozici i vám.

PPC

PPC reklama je cílený druh propagace, který můžete vidět ve vyhledávání a v obsahu webů. Platí se u této reklamy za prokliky a dobře se u ní reguluje rozpočet. Má mnoho podob a když se udělá kvalitně, je velmi atraktivní a umí snadno oslovit vaší cílovou skupinu. Provozuje se na reklamních systémech vyhledávačů, v Čechách se využívá nejvíce Google Ads a Sklik. Vyplatí se na PPC využít agenturu na Seoconsult.cz, která vám kampaň správně nastaví, zacílí a spustí už do 5 pracovních dnů. K dispozici je vám také Olomouc PPC reklama.