Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Prodejna, půjčovna, diagnostika, servis – to je cykloservis Praha

Cykloservis Praha vám nabízí servis kol Praha a servis elektrokol Praha včetně diagnostiky kol Praha a diagnostiky elektrokol Praha. Kromě tohoto servisu je pro vás v rámci cykloservisu Praha připravena také půjčovna kol Praha a půjčovna elektrokol Praha. V případě, že spíše pokukujete po novém kole, pak si na vasport.cz můžete vybrat horské kolo, elektrokolo, nejrůznější cyklo komponenty a příslušenství. Nakupovat můžete prostřednictvím e-shopu, nebo v kamenném obchodě s cyklistikou.

Když si pořídíte nové kolo

Pořiďte si na vasport.cz nové kolo a získejte doplňky až 1000 Kč zdarma. Těšit se můžete také na garanční prohlídku v ceně každého zakoupeného kola. Stačí ujet 150 km, nebo nechat uplynout 3 měsíce a můžete se dostavit do cykloservisu Praha na garanční prohlídku kola – diagnostiku kol Praha či diagnostiku elektrokol Praha, přičemž bude následně v případě nutnosti proveden servis kol Praha západ či servis elektro kol Praha západ.

Když sami nezvládnete ani minimální údržbu kola, nevadí

Jak se sami můžete přesvědčit, cykloservis Praha západ má skladem široký sortiment originálních náhradních dílů a komponentů, takže čekací doba na servis kola v Praze nebo servis elektrokola v Praze se zcela minimalizuje. Chcete-li si tedy jízdu na kole dostatečně užívat, rozhodně servis kol Praha a servis elektrokol Praha nezanedbávejte.

Kromě prodloužení životnosti jednotlivých komponentů, je účelem diagnostiky kol Praha a servisu kol Praha i zvýšení komfortu samotné jízdy bez rušivého vrzání či praskání. Nezapomínejte ani na pravidelný domácí servis a péči bez ohledu na počet najetých kilometrů. Pokud je pro vás jakýkoliv domácí servis kol nemožný a nezvladatelný, neváhejte se i s maličkostí obrátit na cykloservis Praha západ, kde se o servis vašeho kola či elektrokola vždy postarají.