Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Rádi byste i v pylovém období nasazovali kontaktní čočky Havířov?

Předkládáme vám tipy, které pomohou zmírnit alergické projevy i při aplikaci kontaktních čoček Havířov:

  • Dodržujte hygienu rukou a často si je myjte mýdlem a vodou.
  • Osušte je ručníkem nebo hadříkem nepouštějícím drobné chloupky. Ty by mohly způsobit podráždění očí.
  • Zodpovědně čistěte a dezinfikujte kontaktní čočky Havířov.
  • Snažte se vyhýbat dotykům očí a jejich mnutí rukama.
  • Při aplikaci umělých slz nebo očních kapek na podrážděné oči buďte opatrní. Mnohé antihistaminové oční kapky na lékařský předpis nejsou vhodné pro současné použití s ​​kontaktními čočkami, a proto je třeba dodržet tento postup: nejdříve je nakapejte do očí, počkejte pár minut a až poté vložte do očí kontaktní čočky Havířov. Ještě lepší e aplikovat přímo oční kapky Fovea Havířov dle doporučení Očního studia v Havířově.
  • Nikdy se nedělte o své kontaktní čočky Havířov s někým jiným!
  • Při dráždění make-upem nebo očními stíny je řešením změna na hypoalergenní dekorativní kosmetiku, případně její dočasné vysazení.
  • V případě větších potíží s podrážděním nebo zarudnutím očí je vhodné změnit vaše aktuální kontaktní čočky Havířov na jednodenní jednorázovou alternativu.

V letním období se mohou dioptrické brýle stát nepohodlným doplňkem

Proč? Důvodů je hned několik, a to i v případě, že budete mít k dispozici dioptrické brýle Havířov, které vám budou nově předepsány na základě vyšetření zraku Havířov na očním Havířov. O jaké důvody se jedná? Jde například o nerovnoměrné opálení obličeje, klouzání rámu dioptrických brýlí Havířov na nose či komplikované nošení slunečních brýlí s dioptriemi.

Jednorázové kontaktní oční čočky

Pokud pro sebe a své oči chcete pouze to nejlepší, vyzkoušejte jednodenní kontaktní čočky Havířov, které oceníte nejen při sportu či na dovolené, ale i při aktivitách v běžném životě. Jednorázové kontaktní čočky Havířov totiž poskytují ostré vidění a pohodlí i po 16 hodinách nošení.