Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Zdravé tipy

Upravte svůj dosavadní způsob stravování díky krabičkové dietě

Pokud chcete opravdu zhubnout, nepůjde to bez úpravy vašeho dosavadního jídelníčku a přidáním pohybu do vaší denní rutiny. Jen díky vyváženému a zdravému jídelníčku totiž můžete zhubnout a ztracená kila se vám také hned nevrátí. Nemáte však čas nakupovat si a připravovat si denně dvě hlavní jídla a 3 svačiny? Máme pro vás řešení.

Změna stravování

S touhou po zhubnutí musí nutně přijít také změna stravování. Denní příjem stravy, kalorií a bílkovin si často nehlídáme a jíme tak, jak nás napadne. Při hubnutí je nutné se stravou zabývat, jejím složením a vyvážeností. Chtěli byste své stravování upravit, ale nemáte na to jednoduše čas? Vyzkoušejte krabičkovou dietu, která vám dává šanci, jak jíst zdravě a energeticky vyváženě. Dieta v krabičce je také skvělým startem pro všechny, kteří s hubnutím a změnou doposud otáleli.

Jídlo až domů

Krabičková dieta je založena na tom, že vám specializovaná firma, krabičková dieta Liberec, uvaří a připraví jídlo třeba na celý den. Strava je rozdělena do krabiček a dopravena až k vám. Krabičky obsahují jen zdravé pokrmy, které jsou energeticky vyvážené. Jsou bohatší na bílkoviny, vlákninu a vynikají svou pestrostí.

Výběr je na vás

Na vás již je, abyste si vybrali jídelní program, který vám bude vyhovovat. Na výběr máte z pěti typů programů, které mohou obsahovat jedno hlavní jídlo, dvě hlavní jídla, dvě hlavní jídla a jedno malé jídlo či kompletní stravu na celý den, tedy dvě jídla hlavní a tři malá. Poslední možností je jídelní program individual, kde si počet hlavních i malých jídel volíte sami. Program je vždy na 20 pracovních dní (kromě individual) a máte vždy na výběr ze 4 hlavních jídel a 3 malých. Celkově vám v jídelním lístku nabízí okolo 70 druhů jídel. Začněte se zdravým a vyváženým stravováním také vy, nikdy to nebylo snazší.