Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Vytvořte ze svého fitness náramku módní doplněk

Podle průzkumů raketově roste počet lidí, kteří se věnují různým, zdraví prospěšným, pohybovým aktivitám. Běh a cyklistika patří mezi nejvíce oblíbené, ale také různá fitness centra hlásí nárůst klientů. Podle odhadů bude lidí, kteří sportují, i nadále přibývat.

Trendu aktivního životního stylu se přizpůsobilo mnoho výrobců. V obchodech, kde dříve viseli na ramínkách pouze módní kousky, se stále častěji objevuje sportovní oblečení, v restauracích si snadno dáte fitness jídlo, lidé mají ve svých smartphonech stažené aplikace, které mapují jejich aktivity a na zápěstích mají upevněné fitness náramky. Náramky a aplikace lze synchronizovat, což přináší dokonalý přehled o všech aktivitách každého jedince.

Obliba fitness náramků stále stoupá

Čínská společnost Xiaomi zařadila do své výroby řadu fitness náramků Mi Band, přičemž byl nedávno uveden na trh její pátý model. Jeho okamžité vyprodání mělo hned několik důvodů.

Za málo peněz, hodně muziky

Funkce, které nabízejí fitness náramky Mi Band mají široké využití – oznámení zpráv, počasí, měření tepové frekvence, měření spánku, stopky, časovač a mnoho dalších. S každým novým modelem přibude další fyzická aktivita. Do Mi Band 5 přibyla oblíbená jóga, veslování a skákání přes švihadlo.

Módní doplněk

Náhradní náramky Mi Band vytvoří z každého fitness náramku dokonalý prvek každého outfitu. Díky obrovskému výběru snadno proměníte sportovní chytré hodinky na elegantní náramek hodící se do každé společnosti.

Mnoho barevných provedení, různá zpracování, odlišné materiály zajistí, že váš Mi Band bude vypadat vždy jinak – originálně, jedinečně, ve stylu, jaký momentálně potřebujete.

Mi Band náhradní náramky vytvoří z vašeho outfitu dokonalý a sladěný celek, ze své funkčnosti však hodinky nic neztrácejí. Mějte přehled o svých aktivitách a současně buďte „cool“ se svými Mi Band hodinkami.