Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Zajistěte si dostatek antigenních testů a respirátorů

Koronavirová krize ukázala celému světu, co všechno dokáže zákeřný virus způsobit. Vir se šíří velmi snadno a rychle, proto je důležitá dostatečná ochrana. Pokud by se lidé nijak nechránili a nerespektovali důležitá opatření, počet nakažený by začal strmě stoupat. Naštěstí se ukázalo, že i s virem mezi námi je možné žít, pokud jsme ohleduplní a dostatečně chráníme sebe i své okolí. Jako základ se ukázaly roušky a respirátory, které významným způsobem sníží šíření viru. Další nezbytností jsou testy na COVID, které dokáží během krátké chvíle ukázat, jestli je dotyčný člověk nakažený či nikoliv.

Velkoobchod, kde koupíte potřebný sortiment

Potřebujete nakoupit roušky, respirátor nebo testy ve velkém množství? Obraťte se na obchod, kde najdete vše potřebné za nejlepší ceny, na eshop rouska-velkoobchod.cz. Můžete zde pořídit respirátory FFP2, FFP3 i KN95. Pro děti zde mají dokonce i dětské respirátory. Pokud provozujete obchod nebo nabízíte služby, neobejdete se bez velkého množství antigenních testů. Neriskujte, že vám v nevhodnou dobu dojdou a udělejte si dostatečnou zásobu.

Nabízí se vám antigenní testy z kraje nosu i ze slin. Můžete si pořídit jeden z druhů nebo i oba druhy, protože každý preferuje jiný způsob testování. Tento způsob testování nezabere dlouhou dobu a mohou se s ním vaši zákazníci snadno prokázat. Pořídit můžete balení jak po 25, tak třeba i po 2 tisících kusech. Antigenní testy mají vysokou spolehlivost, u antigenních testů z kraje nosu je účinnost 96,3% a u antigenních testů ze slin je citlivost 94%. Antigenní testy, respirátory, ale i další sortiment, si může v eshopu pořídit za velkoobchodní ceny každý. Buďte na vše připraveni a zásobte se sortimetem, který vám pomůže lépe překonat krizi, která se týká nás všech.