Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

S mladším a krásnějším vzhledem pomůže kyselina hyaluronová

Není žádným tajemstvím, že věk nelze zastavit. Udržet si mladistvý vzhled rozhodně nejde bez práce ani zadarmo. Chce to nejenom zdravou stravu, kvalitní životní styl a dostatek pohybu, ale také doplňky stravy nebo přípravky, které dokážou zázraky. Další velmi oblíbenou formou je pak aplikování látek, které podporují svěžest a mladistvost pleti. Mladě vypadajícího obličeje se dá dosáhnout například vyplněním vrásek či zvětšením rtů. V tom je velkým pomocníkem kyselina hyaluronová.

Mladě vypadající pleť s kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je v dnešní době již běžným zákrokem, který podstupuje nejedna žena. S přibývajícím věkem ochabuje nejenom pleť, ale také rty. Ty se postupně stáčí dovnitř úst a mění svůj tvar. Zmenšují se a ovlivňují tak přirozený vzhled celého obličeje.

S velmi rychlým a téměř bezbolestným zákrokem přírodním gelem kyseliny hyaluronové lze rtům vrátit zpět jejich plný a přirozený vzhled. Podporou mladistvě vypadající pleti je pak také výplň vrásek. A to nejenom kolem úst, ale také kdekoliv jinde na obličeji.

Okamžité vyplnění vrásek i rtů

Microjehličkou je přírodní kyselina hyaluronová aplikována tam, kde je podle odborníků potřeba. Přirozeným efektem tak dokáže zkrášlit celý obličej. Výplň vrásek i zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou přináší okamžité výsledky. Ty lze na své pleti při správné péči pozorovat i několik let. Poté je možno zákrok opět zopakovat.

Kyselina hyaluronová navrátí dokonalý vzhled

Kyselinu hyaluronovou najdeme také v množství kosmetických přípravků. Zde je vázána nejenom v přírodní, ale také uměle vytvořené formě. Zasíťovaná kyselina přináší hustší a výraznější liftingové a modelační účinky. O něco lépe vyplňuje vrásky a pomáhá s nedokonalostmi tvaru rtů či pokleslými koutky. Její pravidelné využívání napomáhá k udržení dokonalých výsledků po výplni rtů i vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou.

O zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou a výplň vrásek se vám postará například společnost My Best Care.