Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Pět důvodů, proč nakupovat oblečení na cvičení u Grizzly Gear

Kvalitní oblečení je základ. Ví to každý. Ten, kdo cvičil, i ten, kdo necvičil. A nejen kvalitní oblečení nabízí Grizzly Gear. Proč nakupovat právě zde?

Na trhu je velké množství značek a obchodů. Vybrat tedy ten nejlepší bývá mnohdy problém. V tomto článku vám pomůžeme se rozhodnout. Sepsali jsme pro vás pět důvodů, proč je nakupovat právě u Grizzly Gear.

Protože je elegantní

Ten zvuk. Už jen samotný název budí respekt. Grizzly totiž patří mezi medvědy, kteří zosobňují sílu a vytrvalost. Přidejte se do tohoto klubu. Ukažte celému světu, že právě ve vás dřímá neutuchající síla. Pánské mikiny do posilovny, trička, šortky a dámské oblečení s elegantním zpracováním nikdo nepřehlédne.

Dobré ceny

Oblečení Grizzly pořídíte za dobré ceny. Stačí vám pár stovek na to, abyste nakoupili kompletní „ohoz“ na svoje dobrodružné výpravy do posilovny. Za tímto oblečením navíc stojí fitness nadšenci. A kdo by měl lépe vědět, co každý návštěvník posilovny a cvičenec potřebuje, než samotní sportovci?

Široký výběr zboží

Mikiny do posilovny, trička a kalhoty. To není jediný sortiment, který v e-shopu naleznete. K dispozici je pánská i dámská Grizzly mikina, leginy, šortky, tílko i doplňky jako jsou:

  • tašky,
  • bandáže,
  • trhačky,
  • stahovací pásky.

Věrnostní systém

Pokud se zaregistrujete, získáte celou řadu výhod. Jednou z nich je zařazení do věrnostního systému. Na základě objednávek, recenzí a hodnocení produktů se vám přičítají body. Ty můžete použít během dalšího nákupu jako slevový poukaz. Jeden bod představuje 10 haléřů (0,10 Kč). Při nákupu v hodnotě 1000 Kč získáte stejný počet věrnostních bodů. Za ohodnocení zakoupeného produktu se na vaše konto přičte 600 bodů. Díky tomu můžete výrazně ušetřit při opakovaných nákupech. A to i když se vrátíte po delší době. Mají totiž neomezenou platnost.

Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Při větším nákupu máte poštovné zdarma. Stačí utratit už 1500 Kč a zboží k vám Grizzly Gear doručí bez příplatku. Pokud se vám některý z dodaných výrobků nebude líbit, můžete jej zdarma vyměnit, vrátit nebo reklamovat.