Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Zajímavosti

I během těhotenství se můžete cítit šik! To vše díky kvalitní těhotenské módě

V období těhotenství mnoho žen volí módu spíše na základě pohodlí, než podle toho, jak daný kousek oblečení vypadá. Během těhotenství se však můžete cítit pohodlně, ale zároveň šik. Řešením je kvalitní těhotenská móda, která je přímo přizpůsobena potřebám ženy a rostoucího bříška.

Móda pro těhotné

Kvalitní těhotenské oblečení totiž splňuje obojí, je pohodlnou, ale může vypadat také skvěle. Opravdu rozmanitou nabídku kvalitní těhotenské módy vám přináší e-shop happymum.cz, na kterém navíc můžete nakupovat z pohodlí domova. Právě zde totiž najdete pestrou nabídku těhotenského oblečení, od svetrů, kabátů, mikin, až po společenské šaty, halenky, kalhoty apod. Snadno si zde vybere jakákoliv budoucí maminka.

Regulační systém

Mnoho z těhotenského oblečení je navíc opatřeno speciálním střihem či regulačními systémy, které budoucí mamince přináší dostatek pohodlný pro rostoucí bříško. Díky regulačním systémům totiž můžete oblečení podle potřeby zvětšovat či zmenšovat. Regulační systém může mít podobu zipu, knoflíků, pružného pasu či tkaniček. Skvělé také je, že oblečení s regulačním systémem můžete nosit i po porodu. Stačí, když oblečení stáhnete zpět do původní velikosti.

Letní kousky

Vybavit byste se měli především letními kousky, pokud budete v očekávání během letních měsíců. Jistě oceníte těhotenské šaty, které jsou v létě tím nejpohodlnějším, co můžete nosit. Jsou vzdušné, přináší dostatek místa na bříško a budete v nich vypadat krásně. Zvolit si můžete šaty minimalistické jednobarevné či zvolit barevnější variace, například květinové šaty.

Do divadla

Problémem bývají často také společenské těhotenské šaty. I ty zde objevíte a můžete si zvolit na základě svého vkusu či události, na kterou se chystáte. V nabídce naleznete i šaty svatební či družičkovské.