Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Masáž lávovými kameny má řadu přínosů pro naše zdraví

Hledáte způsob, jak zrelaxovat bolavé svalstvo, vrátit tělu energii a skvěle si odpočinout? Pak je pro vás jako stvořená terapie lávovými kameny. Jde o hladké opracované kameny, které dokáží skvěle akumulovat teplo. Tyto kameny se buď přikládají na jednotlivé části těla nebo se s nimi tělo masíruje a to za pomoci esenciálního oleje. Kameny je nejprve potřeba v horké vodě nahřát na teplotu 45-55°C a následně je můžete použít. Při terapii je potřeba, abyste byli vklidu, vyčistili si hlavu a soustředili se jen na příjemné teplo, které prostupuje vaším tělem.

Přínosy masáže lávovými kameny

Tato masáž dokáže skvěle uvolnit napětí ve svalech, pomáhá i se ztuhlým svalstvem. Teplo pomáhá roztahovat cévy a urychlovat všechny procesy, chlad naopak žíly stahuje a všechny procesy zpomaluje. Můžete si prohřát partie, které vás bolí. Ve svalech je mnoho energie, kterou můžete roznést do celého těla. Pomáhají podpořit i imunitní a lymfatický systém našeho těla. Lávové kameny vám mohou pomoci s nespavostí, s odstraněním depresí a úzkostných stavů. Skvěle pomáhají i při artritidě a při špatné cirkulaci krve. Terapie lávovými kameny má velmi dlouhou tradici, používá se v různých koutech světa již 5 tisíc let.

Tato terapie není vhodná pouze pro těhotné ženy, při zánětech, kožních problémech, křečových žílách, diabetu a vysokém krevním tlaku.

Kde kameny koupit?

Lávové kameny nekupujte v běžných obchodech, protože často nejde o kvalitní výrobky, ideální je obrátit se na eshop https://www.kameny-masazni.cz/, který nabízí profesionální lávové kameny i pro masážní salony. Kameny jsou vyrobeny z čediče, jsou vysoce kvalitní a můžete je kupovat jak jednotlivě, tak i celé sady. K dispozici jsou vám také éterické oleje, ohřívač na lávové kameny s termostatem a celá škála příslušenství.