Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Kvalitní a chutná kaše vám dodá energii na celý den

Začít den dobrou snídaní je základ. A kvalitní kaše může být tím, co vás nejen zasytí, ale také vám bude chutnat. Jak si takovou kaši připravit?

Doba se posunula. Zatímco ještě v minulém století bylo hlavním úkolem snídaně zasytit před dnem plným práce, dnes je úloha prvního jídla odlišná. Ano, stále slouží k tomu, aby zahnala hlad, její složení se ovšem liší. Měla by být zdravá, lehká a zároveň chutná. Přesně takovou funkci plní kaše.

Co přidat do kaše?

Pokud vám jde především o chuť, můžete od zdravých surovin upustit. Výborným dochucovadlem kaše tak může být sirup. I v tomto případě je ale možné zvolit zdravější varianty. Například datlový sirup má příznivý efekt na trávení, dodává energii a zklidňuje nervový systém. Kvalitní javorový sirup zase obsahuje spoustu vlákniny a posiluje imunitní systém.

Do kaše se nebojte přidat ani bio koření. Například skořice vás dokáže dokonale prohřát a ještě vás odmění svou výbornou chutí. Skvělým doplňkem je také ovoce. Tady opravdu šetřit nemusíte. Pokrájejte jablka, hrušky, nebojte se přidat mandarinky, plátky kokosu, švestky nebo třeba ořechy, borůvky a jahody. Výběr je na vás. Přidejte si do kaše přesně to, co vám chutná, a začněte den chutnou snídaní.

Rychle a zdravě

I když je příprava kaše velice jednoduchá, čas můžete ušetřit koupí hotových výrobků. Kvalitní produkty poskytuje například společnost Mixit. Mixit kaše nabízí široký výběr chutných pokrmů, kterým stačí pár minut na přípravu. Obohatí vás o potřebné živiny a dodají vašemu tělu dostatek energie. Kromě kaší pořídíte Mixit musli.

Musli Mixit obsahuje křupavé kousky ovoce, ořechů i čokolády. Zkrátka všeho, co vám chutná. Stačí si vybrat příchuť, kterou máte rádi, a každé ráno si užít zdravé a kvalitní snídaně. Výrobky od společnosti Mixit za dobrou cenu pořídíte například na eshopu Zbastito.cz.