Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Zdravé tipy

Roušky s nanovlákny a aktivním stříbrem přináší ochranu i pohodlí

Roušky jsou primární ochranou před bakteriemi a viry, včetně COVID-19. Je vhodné u sebe roušku stále nosit. Stále mnoho lidí používá jednorázové roušky. Jejich používání je nepraktické, drahé a také neekologické. Mnohem lepší možností je používat roušky, které je možné využívat opakovaně. Například bavlněné roušky stačí vyprat, vyžehlit a můžete je opět bezpečně nosit. Na trhu jsou však i podstatně lepší, bezpečnější a pohodlnější roušky, jde o roušky s nanovlákny a aktivním stříbrem.

Proč investovat do lepších roušek?

Kvalitnější roušky poskytnou kvalitnější ochranu před hrozbami kolem nás. Látkové roušky se běžně rychle ušpiní či mohou snadno zvlhnout. Roušky s nanovlákny a aktivním stříbrem, jsou však voděodolné, takže se vám nestane, že by vám zmokly nebo se zapařily, když je budete déle používat. Jsou vyrobeny tak, aby kromě většího bezpečí poskytly i větší komfort, jejich tvar se přizpůsobí každému obličeji a jsou také velmi prodyšné. Jste zvyklí roušky prát? Tyto roušky vám ušetří čas i námahu, prát je nemusíte. Stačí, když pustíte vodu o teplotě 40 stupňů a roušky opláchnete, následně je přejedete žehličkou a můžete je opakovaně používat.

Kde tyto roušky pořídit? Navštivte eshop https://www.greenmat.cz/Rousky-c160_0_1.htm, kde je můžete pořídit z bezpečí domova za skvělé ceny. Roušky pro opakované nošení ušetří vaší peněženku. Tyto modely jsou navíc dostupné v mnoha barevných provedeních, které můžete sladit třeba s vaším oblečením. Vzhledem k nízké ceně můžete roušky pořídit pro celou rodinu. Největší radost z nich budu mít lidé, kteří musí nosit roušku v zaměstnání. Pokud jste si doposud nemohli na nošení roušek zvyknout, pořiďte si roušky s nanovlákny a na obličeji je téměř nepocítíte, jsou navíc vhodné i pro alergiky. Chraňte se před možnými hrozbami tou nejlepší cestou, tyto roušky splňují potřebné normy a zajisté vám budou slušet.