Projekt zdraví

Web věnující se vašemu zdraví

Ostatní

Uvažujete o koupi nemovitosti? Pak zamiřte do Itálie

Nemovitosti patří mezi atraktivní investice. Jejich cena se neustále zvyšuje a tak si nemovitost pořídit není vůbec špatný nápad. Chcete-li si navíc užívat moře a sluníčko, pak si prohlédněte nemovitosti v Toskánsku. Ty nabízí web Italicahomes.com. V nabídce naleznete domy, byty, luxusní vilky u moře, ale také Haus mit Meerblick in der Toskana. Ničím neobvyklým nejsou ani objekty komerčního charakteru, pozemky nebo farmy. Společnost se však nezaměřuje pouze na Toskánsko, můžete si vybrat i nemovitost v jiné oblasti Itálie – v Apulii, Ligurii, Umbrii nebo na Sicilíi. Služby společnosti však nekončí podpisem kupní smlouvy. Svým zákazníkům nabízí služby italské pobočky v toskánském Povermu. Jedná se o kompletní podporu, mnohojazyčnost, dokonalou a seriózní znalost trhu a diskrétnost.

Jaké výhody nabízí koupě nemovitosti?

Pořídíte-li si dům, získáte pro své bydlení daleko více soukromí. Kromě toho získáte navíc i pozemek a zahradu, která tvoří součást domu. Budete tak mít větší možnosti odpočinku a relaxace. Pokud si pořídíte byt, jste omezeni jeho dispozicemi. U domu máte daleko širší možnosti rekonstrukce. Můžete přistavět do patra nebo z boku domu, upravit půdní prostory.

Proč právě Itálie a Toskánsko?

Italská příroda je nádherná. Moře nabízí neomezené možnost relaxace i zábavy. Pláže jsou čisté a poskytují dostatek prostoru i vybavenost pro relaxaci i odpočinek. Velmi oblíbená a světově proslulá je italská kuchyně, která používá čerstvé ingredience, mořské plody, bylinky, ovoce a zeleninu.

Toskánsko je krajina střední Itálie, jejíž břehy omývá Tyrhénské moře. Proslavily jej umění a historie a významná je i místní produkce kvalitního vína. Těšit se můžete i na dechberoucí scenérie, zajímavá historická místa a celou řadu památek.